• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şule İpek Beauty Studio

Adres :

Karabaş Mah. Merkez Cebesoy Sok. No: 2 Ofis: 4 Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şule Köseoğlu

E-Posta Adresi :

koseoglu_sule@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 061 34 41

Günümüz modern dünyasında herkes kendi stilini ortaya koymak için birçok farklı yollara başvurmaktadır. Bu yollardan en popüleri güzellik ve estetik üzerine yapılan imajlardır. Firma olarak bu durumun farkında olduğumuz için siz değerli müşterilerimize güzellik merkezi statüsünde hizmet vermekteyiz.

İşletmemiz sizlerin ruh hallerine göre cilt bakımını gerçekleştirmektedir. Alanında deneyimli ve çalışkan olan ekip arkadaşlarımız ile firma olarak sizlere birçok farklı hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler; lazer epilasyon, dudak renklendirme, detaylı makyaj, protez tırnak, kirpik bakımı ve daha sayısız birçok hizmet. Ayrıca, cildinizin birçok yerine verimli tedaviler uygulayarak, güzelliğinizi ortaya çıkarma fırsatı sunuyoruz. Yıpranmış saçlarınızı canlandırmak için de tüm hassasiyetimizi göstererek sizlere yardımcı oluyoruz.

Şunu bilmeniz gerekir ki, Kocaeli güzellik merkezi sektörü bazında öncü bir firma olma yolunda ilerlediğimizden emin olabilirsiniz. En kaliteli ve kullanışlı ürünlerimizi o zarif ve narin cildinize uygulayarak, cildinizin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyoruz. Dudaklarınızın arzu ettiğiniz gibi olması için de büyük bir efor sarf ediyoruz.

Aynı zamanda firmamızın uygulamış olduğu uygun fiyat politikaları sayesinde sosyolojik olarak her kesime hitap ettiğimizi buradan sizlere duyuruyoruz. Sizlere göstermiş olduğumuz ilgi ve alaka, bizlerin müşteri memnuniyetine ne kadar çok değer verdiğini göstermektedir.

Son olarak firmamızı var olan sosyal medya hesabımızdan takip edebilir, telefon numaranızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden işletmemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR