• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultan Konağı Cafe ( Eski Antakya Evleri )

Adres :

Ulucami Mah. Bekir Sıtkı Kunt Caddesi No 11 Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Südinoğlu

E-Posta Adresi :

turan_18_07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 246 67 03

Gündelik hayatımızın gün geçtikçe yoğunlaşması ve yorucu olması, bireylerin mutfakta geçirdiği zamanın kısalmasına neden olmaktadır. Ayrıca bu yoğun tempodan kişilerin kendilerine ayırdıkları zaman dilimlerinde de lezzetli bir şeyler yiyerek, uzun sohbetler edebilmesini sağlayan en büyük yardımcılarımız restaurantlardır.

Sultan Konağı Kafe olarak uzun yıllardır hizmet sağladığımız bu sektör alanında birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Hatay restaurant hizmeti sunan diğer firmalara karşın farklı bir ambiyansa sahip olan hizmet alanlarımız ile de sektörde geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlamaktayız. Serpme kahvaltıdan dünya mutfağına kadar onlarca çeşitteki farklı ürün skalamız ile farklı damak zevkine sahip olan müşterilerimizin tamamına hitap edebilmekteyiz. Açık salonlarımızda nargile hizmetini de müşterilerine sunan firmamız, canlı müzik hizmetimiz ile de hem keyifli hem de lezzetli saatler geçirme olanağını müşterilerimize sunmaktadır.

Sektörde hizmet vermeye başladığımız andan itibaren “Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti” olarak belirlediğimiz misyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla büyük bir dikkatle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yemeklerimizin malzeme seçim aşamasından müşterilerimize servis aşamasına kadar olan tüm aşamaları kalite kontrol testleri ile kontrol ederek üst düzey lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız.

İşinin ehli kadromuz ve güler güzlü elemanlarımız sayesinde her geçen gün daha geniş kitlelere hizmet sağlaya firmamız, sektörümüzde kazanmış olduğumuz güveni kaybetmemek için de temiz, dürüst ve titiz hizmet anlayışlarımızdan asla taviz vermemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR