• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultani Nargile

Adres :

Savaş Mah. 47 Sokak No: 23 ( Kaptanpaşa Cami Arkasındayız ) Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kemal Gül - Soner Sağır

E-Posta Adresi :

ssagir1903@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 291 97 51

Whatsapp 2:

0 (505) 544 07 46

Firmamız, Hatay/ iskenderun’ da alışveriş sektöründe nargile alanında siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına kurulmuştur. Biz global piyasada size en lezzetli ve en kaliteli nargileyi tanıtmaktan ve sunmaktan gurur duyuyoruz. Tütün ihtiyacınıza ara vermeden, müşterilerimize karşılamak amacıyla tüm hızımız ile çalışıyoruz.

Sultani Nargile, tütün ile yapılmasa da tütün mamülleri ile kıyaslandığında yüksek yoğunlukta duman ve lezzet konsantrasyonu sağladığını çok rahat bir şekilde anlayabiliriz. Tütün mamülleri kullanımının, insan sağlığını tehdit edebilecek boyutlara ulaşmasının yarattığı ciddi bir tehlikenin önüne geçmeye çalışıyoruz. İnsan sağlığına tamamen zararsız, nargile kültürünü devam ettirmeye ve tütün ürünlerinin yarattığı zararlı etkilerini yok etmeye yönelik, geliştirilen ürünümüz en kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır.

Doğu kültüründen ortaya çıkan nargile, tütün ihtiyacınıza ara vermeden karşılamak amacıyla yolumuzda devam ediyoruz. 4 ana bölümden oluşan nargile, ser, lüle, marpuç ve şişe olarak adlandırılır. Firmamız toptan ve perakende satışlarımız ile gün geçtikçe daha da tanınır olmayı başarmıştır. Bizlerle tanışmak ve yerimizi ziyaret etmek isterseniz sizleri Sultani nargile’ ye bekleriz.

Desteğinizle daha sağlıklı ve keyifli günlere..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR