• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Suna Hanım Cafe

Adres :

Yeni Mahalle Doktor İbrahim Okman Caddesi Türk Telekom Yanı Ortahisar / Trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suna Kurt

E-Posta Adresi :

sunakurtkomar61@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 431 94 86

Suna Hanım Cafe’de nezih restoranımız ve oturma alanımızla Trabzon Merkez’de yeme içme ve eğlence sektörü üzerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu yola başlarken kendimize koyduğumuz müşterilerimizi her daim memnun edebilme hedefimiz sayesinde her gün kendimizi geliştiriyoruz. Yemek sektöründe yenilen yemek kadar, yemeğin yendiği ortamı da gözeten bir anlayışla işletmemizi sizlerin yararlanmasına açık hale getiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini de dikkate alarak etkin bir iletişim ağı kuruyor ve gerek yemeklerimizle alakalı, gerekse işletmemizle alakalı bütün talep ve dilekleri dikkate alıyoruz.

Restoranımızda toplu şekilde de satılabilen halde Türk mutfağının en lezzetli ev yemeklerine yer veriyoruz. Aynı zamanda Trabzon’da serpme kahvaltı yapmak isteyen herkesin aradığı bir restoran olarak serpme kahvaltı hizmeti de sağlıyoruz. Ortahisar’ın meşhur yöresel yemeklerini sizlere sunduğumuz menümüzde, su böreği, Antep tatlısı gibi birçok benzersiz lezzeti en güzel halleriyle ikram etmeye özen gösteriyoruz.

Trabzon ev yemeği sektöründe fiyatlarımızla da dikkat çeken bir konumda bulunuyoruz. Hem nezih oturma alanımızda yediğiniz yemeklerde, hem de toplu yemek siparişlerinizde sizlerin cebine ve bütçesine en uygun yemek fiyatlarını belirliyoruz. Müşterilerimizin yöresel lezzetlerin tadına uygun fiyata bakabilmesini bir işletme olarak hedefliyoruz. Yolu Trabzon’dan geçen ve hem kaliteli bir kahvaltı yapmak veya yemek yemek isteyen; hem de uygun fiyatlarla bu hizmete sahip olurken nezih bir ortamda bu keyfi yapmak isteyen herkesi restoranımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR