• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Suna Keskin Güzellik Salonu

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No: 68/a Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suna Keskin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 604 14 33

Suna Keskin Güzellik Salonu Hatay güzellik merkezi alanında müşterilerine hizmet veren bir işletme olarak aynı zamanda Türkiye’nin en kapsamlı ve güvenilir işletme kataloğu olan birmilyonnokta.com üyeleri arasında bulunmaktadır. Kadınlar için büyük önemi olan güzellik ve sağlık alanında müşteri memnuniyeti büyük önem taşımaktadır. Birçok kadının tavsiye üzerine hizmet aldığı bu alanda müşterilerin istediği kalitede hizmeti sunmak bir zorunluluktur. Suna Keskin Güzellik Salonu bu çetin rekabette müşterilerine verdiği güvenle uzun yıllardır hizmetle faaliyetlerine devam etmeyi başarmıştır.

Güzelliğin en önemli vurgularından biri olan cilt konusuna ağırlık veren işletme cilt bakım ve sağlığı ile gözeneklerin sıkılaştırılması, lekelerin temizlenmesi, ben silme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermek için en güncel teknik ve donanımlarla çalışmaktadır. İstenmeyen kılların alınarak pürüzsüz bir cilt etmek için demode ve can yakıcı yöntemler yerine şu anda en çok tercih edilen buz epilasyon yöntemini tercih eden işletme bu sayede müşterilerine acısız, hızlı ve etkisi çok daha uzun süren bir epilasyon tecrübesi yaşatmaktadır.

Müşterilerine kalıcı makyaj ve oje uygulamaları konularında da hizmet veren işletme kaş tasarımı, eyeliner ve bölgesel zayıflama konularında da müşterilerinin memnuniyetini karşılayabilmektedir.

Sektörde uzun yıllar sonunda tecrübe kazanmış eğitimli bir kadroya sahip olan güzellik merkezi müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek adına randevulu çalışmayı tercih etmesine rağmen, randevusuz müşterilerini de kabul etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR