• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sunix

Adres :

Yeniçağ Mahallesi Ragıp Tüzün Caddesi No: 136/c Yenimahalle/nkara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Zebiş

E-Posta Adresi :

hamitzebis@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 462 65 20

Whatsapp 2:

0 (541) 462 65 20

Teknoloji ile aranız ne kadar iyi? Herhangi bir teknolojik araca ihtiyaç duyduğunuz zaman nasıl bir firmayla çalışıyorsunuz? Alacağınız küçük bir şey de olsa mutlaka güvenilir bir firmadan alışveriş yapmalısınız. Çünkü yaşayacağınız bir sorun karşısında firma size gerekli hizmeti eksiksiz olarak vermelidir. Sunix olarak Ankara elektronik sektöründe ihtiyaçlarınıza ve isteklerine en doğru çözümlerimizle cevap buluyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yaparak değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima yüksek tutmayı başarıyoruz.

Telefon aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, araç içi telefon tutucu, ekran korucu, kulaklık çeşitleri gibi birçok elektronik araç gereç firmamızda sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Garantili ürünlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Küçük bir hataya sebep olmamız sonucunda yaşanacak olumsuzlukları biliyoruz ve bu olumsuzlukların yaşanmasını asla istemiyoruz. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Teknoloji sürekli yenilik içerisindedir. Firma olarak teknolojik ürünlerle ilgili hizmet verdiğimiz için bizler de bu yenilikleri göz önünde bulundurarak kendimizi ve verdiğimiz hizmeti yeniliyoruz. Değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına yeni, kaliteli, güvenilir, garantili ve uygun fiyatlı ürünlerimizle çözüm buluyoruz. Teknolojiye merakı olan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kendini geliştirmeye özen gösteren, güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR