• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sunman Yapı

Adres :

Büyükdere Mah. Sakarya Cad. No: 126 Akova Sakarya » Hendek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talip Özcan Sunman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 355 77 36

Sunman Yapı olarak verdiğimiz hizmetin sektöre olan yapılaşma konusunda katkısını göz önünde bulundurarak bu yapılaşmanın birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde gerçekleşmesini sağlıyor ve öncü adımlarımızı en büyük enerjilerimizle gerçekleştirerek atıyoruz. Prefabrik yapı sistemleri, bungalov ev imalatı, çelik yapı sistemleri, dış cephe mantolama çalışmaları gibi temelden çatıya kadar neredeyse her türlü işi ele alıyoruz ve bunun size olan faydalarını gördüğümüzde ise sizin kadar biz de mutlu oluyor, daha istekli ve arzulu bir iş gücüne sahip olma yolunda yüksek kararlılıklara ulaşıyoruz.

Sakarya inşaat alanında ön bilgilere sahip olmanız oldukça önemli. İşlerinizin hangi teknik ve usulle yapılması konusunda iyi bir şekilde fikir alabileceğiniz kişileri bulmanız ya da sıkı bir araştırma yapmanız da gerekebilir. Dolayısıyla biz bu konuda oldukça yardımcı oluyoruz. Sizler hizmeti almaya başladığında bu ön bilgi edinmenin avantajlarınız oldukça yaşayacaksınız. Firmalar arası rekabette bazen kötü sonuçlar olabilir ve bunun zararını siz çekebilirsiniz. Onun için bizimle iletişime geçmeniz daha kârlı olacaktır.

İlgilendiğimiz alan oldukça hızlı bir şekilde gelişen bir alan ve biz de bunun ilerisini daha iyi görmek adına yatırımlarımızı bu çemberde yapmak istedik. Ekip çalışanlarımızın önemini de vurgulamak isteriz. Bu sektörde amatörlüğe hiçbir zaman yer yoktur. Ondan dolayı oldukça deneyimli ve alanında uzman kişilerle iş yapmak bizim için bir zorunluluktur. Ayrıca yapılan işlemlerin uzun ömürlü kullanılabilmesi de her zaman önemlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR