• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Süra Sıhhi Tesisat

Adres :

Aşağı Karapınar Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No : 65 Merkez Adıyaman Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Küçükarslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

suratesisat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 368 95 73

Whatsapp 2:

0 (538) 368 95 73

İyi bir tesisat ustası olabilmek için büyük tecrübeler edinmek gerekir. Firmamız ustaları kendini sektöründe kanıtlamış, el becerileri ve iş bitiricilikleriyle rakiplerinden sıyrılmıştır. Tesisat yaparken ufak bir hata beraberinde zincirleme birçok sorunu getirebilir. Bu da maddi ve manevi kayıplara neden olur. Bu meslekte ne zaman ne sorun çıkacağı belli değildir. Kimi zaman işçilikten kimi zaman aşınmış boruların patlak vermesinden kaynaklı birçok sorunla karşılaşabilen ekibimiz soğukkanlı tutumuyla her zorluğun kolaylıkla üstesinden gelmektedir.

Petek temizliği, kombi tesisatı kurulumu, su kaçağı tespiti, su tesisatı kurulumu gibi birçok hizmeti verebilen Süre Sıhhi Tesisat Adıyaman tesisat ve bakım onarım sektöründe en iyiler arasındadır. Güler yüzlü ve kendinden emin işi bilen ekibimiz ev ya da işyerinizde bulunan sıkıntıyı hızlı bir şekilde tespit edip onarıma başlar. İşini severek yapan ustalarımız bu tecrübe ve iyi işçiliklerine olabilecek en uygun fiyata hizmet vermektedir.

Her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Süre Sıhhi Tesisat, yapılan işin içinize sinmesine neden olur. Firmamız adı üstünde süreye oldukça önem vermektedir. Söz verdiği zaman da alınan işin teslimatını yapan ve bu konuda mağduriyet yaratmamak için çok çalışan firmamıza bu konuda da güvenebilirsiniz. Geçici çözümlerle kendine sürekli iş çıkartan diğer tesisatçıların aksine dürüst ve ilkeli çalışan ekibimiz sizi problem karşısında bilgilendirir ve kalıcı tadilatlarla onarımı tamamlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR