• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Süvariler Oto Servis Kaporta Mekanik Boyasız Onarım

Adres :

İnönü Mahallesı 677/26. Sokak No: 31 Buca/izmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ege Eksen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

egeeksen@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 496 53 33

Araç sahipleri için araçlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık sayesinde araçlarınız için güvenilir ve kaliteli çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Süvariler Oto Servis Kaporta Mekanik Boyasız Onarım ailesi olarak sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemeler ve makinelerle hiçbir sorun yaşanmadan garantili hizmet veriyoruz. Böylelikle İzmir oto servis ve tamirhane sektörünün önde gelen isimlerinden olmayı başarıyoruz.

Göçük düzeltme, göçük onarım, oto boyama, oto mekanik servisi ve oto kaporta servisi sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Bu sektör, oldukça önem ve dikkat isteyen işleri bünyesinde barındırmaktadır. Biz, profesyonel ekibimizle birlikte bu alanda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip olan ekibimiz, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına doğru çözümlerle cevap bulmaktadır.

Firmamızda en iyi hizmetleri verebilmek adına işçiliğimizle beraber kaliteli malzemeler kullanmaya dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin, verdiğimiz hizmetten memnun kalması ve herhangi bir sorun yaşamaması adına çalışmalarımızda oldukça dikkatli davranıyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikler olduğu zaman anında haberdar oluyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve verdiğimiz hizmeti geliştirmeye devam ediyoruz.

Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekibimizle tüm çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyoruz. Bu sayede firmamızın ve müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı ekibimizle iş disiplinini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı belirli bir düzen içerisinde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR