• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tacettin Usta Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Öktem - Tacettin Dursun

Adana restoran sektöründe faaliyet vermek üzere ticari hayata atılan işletmemiz; bölgemizin en meşhur ciğer ve kebap salonudur. Salonumuzda bölgemizin en maharetli kebap ustaları ile çalışmaktayız. Salonumuzda menü seçeneklerimiz şiş ciğer, kebap, kanat ızgara vb. ve salata çeşitlerimiz ile oldukça geniştir. Bununla birlikte makul fiyatlarımız, özverili ve güler yüzlü çalışma personelimiz ile daima müşterilerimizin hizmetindeyiz. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız ile daima övgü ve takdir kazandık. Bölgemizin en çok tercih edilen restoranlarından biri olduk.

Hijyen, titizlik ve temizlik, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve servis anlayışı firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz çerçevesinde gıda güvenliği standartlarına son derece riayet ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte restoranımız mutfağında kullanılan et, et ürünleri, sakatat ve her türlü sebze ve yeşillik; güvenilirliği emin olunan yerlerden tedarik edilerek getirilmektedir.

Restoran olarak Alo paket ciğer/ızgara sipariş hattı ile istediğiniz adrese servis hizmeti sunmaktayız. Amacımız sektördeki artan rekabet ortamında en hızlı ve en kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini en azami seviyede tutmaktır. . Bunun için gerek lezzet gerekse hizmet anlayışımızdan katiyen taviz vermeden siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyuyoruz. Firma olarak hedefimiz kendimize özgü mutfak konseptimiz ile sunuma hazırladığımız ciğer ve ızgara menü çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hem damak tadına hem de göz zevkine hitap edebilmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR