• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tanem Simit Lokma Pasta

Adres :

Yörük Mah. Nurettin Ersoy Cad.no: 1 Salihli/manisa Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Sert

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 561 88 37

Whatsapp 2:

0 (546) 673 09 31

Manisa restaurant sektörünün en tatlı adresi Tanem Simit Lokma Pasta hizmetinizdedir. Burada alanında usta ekibimizle birlikte sizlere en tatlı hizmeti vermek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimiyle, aldığımız eğitimlerle ihtiyaçlarınıza ve isteklerine en doğru çözümlerimizi sunuyoruz. Siz istediğiniz ürünü söylüyorsunuz biz onu en lezzetli ve en güzel haliyle hazırlıyoruz.

Sipariş üzerine doğum günü pastası, yıldönümü pastası, kutlama pastası ve özel tasarım kurabiyeler yapıyoruz. Bununla birlikte normal yaş pasta çeşitlerimiz, kuru pasta çeşitlerimiz, simit, poğaça ve lokmalarımız da bulunmaktadır. Tüm bu lezzetlerimiz özenle ve dikkatle hazırlanırken sizlere de özenle ve dikkatle servis ediliyor. Sizlere sunduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Kafemizde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken bu tatlılarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda hazırladığımız ev yemeklerini de tercih edebilirsiniz. Salata çeşitlerimiz, zeytinyağlı yemek çeşitlerimiz, sebzeli yemek çeşitlerimiz, çorbalarımız ve daha fazlası sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz arasında yerini alıyor. Tüm bu lezzetlerimiz mutfakta özenle hazırlanıyor. Kullandığımız taze, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle yemeklerimiz ve tatlılarımız daha lezzetli hale geliyor.

Sizlere bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en güzel lezzetleri sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Kalitemizden ve lezzetimizden ödün vermeden bu lezzetleri hazırlayarak sektörde adımızdan güvenle bahsettirmeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, saygılı ve çalışkan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı özenle ve dikkatle sürdüreceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR