• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarabya Kuru Temizleme

Adres :

Tarabya Mahallesi Şalcıkır Caddesi No: 155 Sarıyer/istanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyas Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 792 81 34

Whatsapp 2:

0 (553) 792 81 34

Hayatımız boyunca hem girdiğimiz her ortamda hem de aynaya her baktığımızda bizlerin kişiliğini yansıtan bir numaralı özelliklerimizden biri de giyim tarzımızdır. Gerek özel bir konferansta, gerek bir düğünde gerekse de şık bir akşam yemeğinde karşımızdaki insanın kıyafetinin şık ve temiz olmasına büyük özen gösteririz. Ve tabi ki doğal olarak, karşımızdaki insan da bizlere karşı bu tür beklentiler içerisindedir. İşte hayatımız ve kişiliğimiz için bu denli önemi olan kıyafetlerimizin bakım ve temizliğini aksatmamalı, her zaman gerekli işlemlerin yapılması için onları en deneyimli ve çalışkan ellere emanet etmeliyiz. Bizler de İstanbul temizlik sektöründe çalışmaya başlayıp, hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri sizlerin bu hedef ve beklentileri doğrultusunda adımlar atıyoruz ve de atmaya devam edeceğiz.

Günümüzde sürekli olarak gelişen ve yenilenen teknoloji kendi değişimleriyle beraber tüm sektörlerde de büyük değişimler yaratmıştır. Bu sektörlerden biri de temizliktir. Güncel, gelişmiş ve iyileşmiş olanı en yakından takip eden çalışkan, deneyimli, ilgili ve güler yüzlü arkadaşlarımız ile birlikte sizler için en iyi hizmeti verebilmek adına gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden en kısa sürede faydalanmak ve her biri birbirinden tecrübeli ve ilgili ekip arkadaşlarımız ile tanışmak isterseniz işletmemize gelebilirsiniz.

Bizler, bu hizmetleri en kısa sürede, en uygun fiyatlara sağlayabilmek ve sizlerle tanışabilmek için büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR