• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarsusi 33 Tantuni & Künefe

Adres :

Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Mert Apt. No: 31-33 C Güneşli İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Bozan

E-Posta Adresi :

osman.bozan33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (501) 336 02 33

Tarsusi 33 Tantuni & Künefe, İstanbul fast food sektöründe sunduğu hizmetleri ile birmilyon.com ailesinin üyesidir. Türk mutfağında yer alan lezzetleri gerçek anlamı ile anlatmaya kelimeler yetmez. Sizler için hazırladığımız özel lezzetlerimizi paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteli hizmetten asla taviz vermedik. Bizim için sizlerin ne düşündüğü, hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınız çok değerlidir.

Menümüz içerisinde yer alan lezzetler tantuni, çorba, dürüm tantuni, et tantuni, tavuk tantuni, biftekli tantuni, yoğurtlu tantuni, kadayıf, fıstıklı kadayıf ve künefedir. Bu lezzetleri seçerken her gelen kişinin damak lezzetine hitap edebilmeyi amaçladık. Güzel bir tantuniyi tamamlayan ise de güzel bir tatlıdır.

Dilerseniz Bağcılar’da bulunan restoranımıza gelerek dilerseniz de alo paket servisi hattımıza sipariş vererek lezzetlerimiz ile tanışabilirsiniz. Alanında uzman şeflerimiz, kaliteli ve sağlık standartlarına uygun olan ürünleri bir araya getirerek sadece bir yemek değil aynı zamanda da bir sanat eseri ortaya çıkarmaktadır.

Güvenilir ve sağlık açısından da en uygun hizmeti verebilmek için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz. Asıl amacımız Bağcılar’da nerede tantuni yenir sorusunun yanıtının Tarsusi 33 Tantuni & Künefe ’nin herkesin aklına gelen ilk yer olmasıdır. Bunun için çok dikkatli ve titiz bir şekilde hareket etmekteyiz. Kalitemizin sırrı da buradan gelmektedir. Öğlen yemeği, akşam yemeği ya da gün içerisinde dilediğiniz saate bize ulaşabilmeniz için yapmanız gereken iletişim kurmaktır. Geriye ise tadına bakıp mutlu olmak gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR