• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarz Hobi & Sanat Atölyesi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Yan Yolu No: 25/a Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Palaz

E-Posta Adresi :

tarz_hobi@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (536) 604 74 30

Tarz Hobi & Sanat Atölyesi olarak Uşak'ta sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Uşak eğitim alanında hizmet veren firmamız Tarz Hobi & Sanat Atölyesi olarak sanat dalları üzerine eğitim hizmeti vermekteyiz. Eğitim sunduğumuz sanat dalları estetik olarak da önemi olan ve kişilerin ufkunu genişletecek türden sanat dallarıdır. Eğitim hizmetimizi tamamladıktan sonra hem bir sanat dalında eğitim sahibi olacaksınız hem de bir sanatsever olarak çok daha farklı bir insan olacaksınız.

Sunduğumuz eğitim hizmetlerini çocuklara da sunmaktayız. Çocuklara sunduğumuz sanat eğitimi daha yaratıcılık odaklı olarak hayal gücünü de geliştirmeye yöneliktir. Aynı zamanda çocuklara sunduğumuz sanat eğitiminde onlara sanat aşkını aşılayarak bir sanatsever olarak ince bir ruh ile hayatlarını devam ettirmelerini hedeflemekteyiz. Merkezimizin ilk hizmetlerinden birisi mobilya geri dönüşüm hizmetidir. Bu hizmetimiz ile hem bir mobilyayı tekrar kullanılır hale getirmekteyiz hem de eşya boyama alanında bu işlemi yaptığımız için çok daha estetik bir mobilya üretmekteyiz.

Sanat eğitimin dışında sanat ile uğraşan bireylere malzeme satışları da yapmaktayız. Hobi malzemeleri, boyalar ve sanat malzemeleri satışı da yapmaktayız. Geniş bir ürün olanağı sunan merkezimiz bir sanatçının ihtiyacı olabilecek her şeyi bünyesinde barındırmaktadır. Önemli ürünlerimizden birisi de Ebru Ener boya bayi olarak sunduğumuz hizmetlerimizdir. Bu alanda Ebru Ener'e ait olan tüm ürünlerin sunumunu yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR