• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlı Adam

Adres :

Şeyhsinan Mahallesi Anafartalar Caddesi Kervancı Blue Town Sitesi No: 12/c Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Karatepe - Berker Atlı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 514 07 96

Whatsapp 2:

0 (539) 871 90 60

Whatsapp 3:

0 (530) 563 60 30

Tatlı Adam çalışanları olarak çok narin ve damak zevkine en iyi şekilde hitap eden, birçok kişinin vazgeçilmezi olan bir alanın emek verenleriyiz ve birmilyonnokta.com üyesiyiz. Çeşit çeşit desenler ve renklerle sunduğumuz bu ürünlerin görüntüsü ve tadı her zaman ilgi çekici bir durum kazanmıştır. Birçok özel gününüzde, kutlamalarınızda ve misafirleriniz için kullanabileceğiniz bu ürünleri sizlere sunarken oldukça ince noktalara dikkat ediyor ve ona göre bir standart çerçevesinden geçiriyoruz.

Tekirdağ pasta ve pastane alanında önemli olan içerisinde bulunan maddelerin sizlere zarar vermemesidir. Bazı firmalar sağlığa çok ters olan maddeler kullanarak gıda zehirlenmesine bile yol açabiliyor. Ondan dolayı dikkat edilmesi gereken bir husus olarak ilk göze çarpanlardan birisi bu oluyor. Bunun yanında istediğiniz büyüklükte pastaları bizde bulabileceğinizi unutmayınız. Artı olarak birçok baklava çeşidini de sizlere sunmaktan geri kalmıyoruz.

Satışını yaptığımız ürünlerin tazeliği de her zaman oldukça önemli olduğu için bu konuda gereken titizliği şaşmaz bir şekilde göstermek adına birçok firmadan hatırı sayılır bir şekilde ayrışarak büyük emekler sarf ediyoruz. Çünkü taze olmayan ürünler kendini ilk lokmada belli ediyor ve tatsız bir hal barındırmış oluyor. Ondan dolayı bu konuda da bize oldukça net bir şekilde güvenebilir ve her zaman çok rahat bir şekilde istediğiniz ürünü bizlerden alabilirsiniz. Mutlu ve tatlılı günler diliyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR