• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlı Dilekler

Adres :

Odunluk Mahallesi Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Mesli Eren-muhammet Eren

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 850 57 16

Whatsapp 2:

0 (506) 143 57 99

Whatsapp 3:

0 (553) 850 57 16

Whatsapp 4:

0 (506) 143 57 99

Özel günleriniz kutlamak için özel pastalar çok güzel bir tercihtir. Bu pastalar sayesinde kişisel istekleriniz doğrultusunda özel tasarımlar yapılabilmekte ve tatlı tatlı bu duygular ortamdaki insanlara aktarılmaktadır. Tatlı Dilekler işletmesi olarak bizler sizlerin bu özel tasarım ürünlerinizi özel günleriniz için özenle tasarlamaktayız.

Tatlı Dilekler Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde yer alan ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Bursa pasta ve pastane sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin istekleri doğrultusunda ihtiyacınız olan büyüklük ve tatlarda, özel tasarımlar ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde sizlerin sağlığını tehlikeye atacak, sağlımıza zararlı ürünler kullanmamaktayız. Ürünlerimizi kaliteli, sağlıklı ürünler ile imal etmekteyiz. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, güler yüzlü kişiler ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet talep edebilirsiniz.

Eğer sizlerin de yakın süreçte kutlamanız gereken sevdiğiniz bir insanın önemli bir günü var ise ve kaliteli, kişisel ve sağlıklı ürünler ile hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Tatlı Dilekler ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR