• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlıses Çiğköfte Akyazı

Adres :

Ömercikler Mahallesi Ada Cad.8003 Sokak No: 2 Akyazı Sakarya Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Sedef - Uğur Sedef

E-Posta Adresi :

sakaryaakyazi@tatlisesicigkofte.com

Whatsapp 1:

0 (533) 583 70 79

Whatsapp 2:

0 (533) 583 70 79

Whatsapp 3:

0 (553) 983 98 06

Tatlıses Çiğköfte Akyazı olarak sizlere en lezzetli çiğköfte çeşitlerini sunmak için çalışıyoruz. Çiğköfte ülkemizden en çok tüketilen yemek çeşitlerinin içerisinde yer alır. Şanlıurfa ve çevresinde yüzyıllar öncesinde yapılmaya başlamış olan çiğköfte ülkemiz için önemli bir besin kaynağıdır. Acıyı ve özellikle isotu sevenler için ideal bir yiyecektir. Düşük kalorisi ve sağlıklı bir besin kaynağı olması sayesinde pek çok kişi tarafından tüketilmektedir. Bunlara ek olarak düşük fiyatı sayesinde her zaman ilk tercih olarak görülmektedir. Sakarya fast food sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlere en lezzetli çiğköfte seçeneklerini sunmak için faaliyet göstermektedir.

Tatlıses çiğköfte ülkemizin en kaliteli ve lezzetli çiğköftelerini sizler için hazırlamaktadır. Çiğköftenin memleketi olan Şanlıurfa yöresine has şekilde hazırlanan çiğköfteler hem doyurucu hem de sağlıklıdır. İçerisinde bulunan bulgur, isot, zeytinyağı ve ceviz gibi ürünler ile sağlığınız için oldukça faydalı bir gıda tüketmiş olacaksınız. Özel baharatları sayesinde oldukça lezzetli ve vazgeçemeyeceğiniz çiğköfte seçeneği olarak sizlere sunulmaktadır.

Çiğköfte ürünlerimiz sizin istediğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Dürüm şeklinde tüketmek isteyenler için yeşillikler ve nar ekşisi gibi soslar ile birlikte dürüm şeklinde hazırlanabilmektedir. Servis şeklinde tüketmek isteyenler için ise istenilen miktarda ya da kilo olacak şekilde hazırlanabilmektedir. Servis çiğköfte çeşitleri ile birlikte lavaş, yeşillik ve soslar bulunmaktadır. İsteyen müşterilerimiz için acılı çiğköfte seçeneğimiz de bulunmaktadır. Ev ya da işyerlerine paket servisimiz ile istediğiniz zaman çiğköfte yiyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR