• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatvan Pati Pet Veteriner Kliniği

Adres :

Aydınlar Mah. Taşlıtepe Sok. No: 13 Tatvan Bitlis Bitlis » Tatvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilan Hisar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 949 08 26

Whatsapp 2:

0 (531) 949 08 26

Bitlis sağlık sektörü içerisinde yer alan firmamız bu alanda veteriner kliniği olarak hizmet vermek için kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren birbirinden çeşitli dostlarımızı ağırlayan veteriner kliniğimiz onları daha sağlıklı ve daha kaliteli bir hayat sürdürmeleri için gerekli olan bakım ve tedavi işlemlerin sizlere sunmaktadır. Minik dostlarımız için aksesuar ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Evcil hayvan beslenmenin faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bu konuda evcil hayvanlarımızın daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sürmesi için neredeyse onların üzerine titremekteyiz. Bizler de sizlerin bu hassasiyetinizi en iyi derecede anlıyor ve onlara gerekli olan tüm hizmeti sunuyoruz. Veteriner hekimimiz tarafından sunulan hizmetlerimiz arasında; kısırlaştırma işlemi, kan tahlili çıkarma, kedi aşılama, hayvan aşılama, kedi köpek mamaları, taşınabilir kedi ve köpek kafesleri, röntgen baktırma hizmeti, köpek aksesuarları, kedi aksesuarları yer almaktadır. Bu konuda geniş bir alana hitap eden veteriner kliniğimiz tüm bu hizmetleri tek bir çatı altında sizlere sunar.

Sizlerin ve evcil hayvanınızın menün olması bizler için temel ilkelerden biridir. Özverili ve titiz davranan veteriner hekimimiz ile birlikte sunulan tüm hizmetler onların daha sağlıklı olmaları için tasarlanmıştır. Modern bir veteriner hekim olarak bu alanda teknolojinin verdiği yenilikleri de yakından takip ediyor ve en kısa sürede kendi sistemlerimiz içerisine entegre ediyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizleri arayabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR