• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Taylan Özat Saç Tasarım

Adres :

Yenişehir Dönmez Sokak No 22/a Lafory Otel Karşısı(konak Hastanesi Yakını İzmit Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taylan Özat

E-Posta Adresi :

vuralbjk1988@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 183 19 39

Whatsapp 2:

0 (555) 183 19 39

Her bayan daha güzel ve daha bakımlı görünmek ister. Kendini bakımlı ve güzel hissetmek bir bayanın kendine olan özgüvenini arttırır. Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında daha başarılı olmasını sağlar. Aynı zamanda cildinin daha genç kalmasını, daha geç yaşlanmasını sağlar. Elbette bütün bunlar doğru kişisel bakım ürünleriyle doğru uygulamaların yapılmasıyla mümkündür. Bu hassasiyetle Kocaeli İzmit’te hizmet veren Taylan Özat Saç Tasarım merkezimiz bayanların vazgeçilmez tercihi olmaktadır. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini müşterilerimizle buluşturuyor, kişiye özel tasarımlarla alanımızda fark yaratıyoruz.

Kocaeli kuaför sektörünün en yenilikçi ve en modern işletesi olan merkezimiz kurulduğu günden bu yana başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış, kısa sürede bölgenin en çok tercih edilen kuaförü haline gelmiştir. Çıktığı zirvede de kalıcı olarak başarısının bir tesadüf olmadığını göstermiş, profesyonel uygulamalarıyla ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Hep en iyi kalmak adına her biri alanında yetişmiş, deneyimli ve zevkli tasarımları olan çalışanlara sahibiz. Başarının ekip ruhuyla geldiğinin bilincinde olarak bütün personellerimizin sürekli kendilerini geliştirmelerini, modayı yakından takip ederek kendilerini güncellemelerine özen gösteriyoruz. Dünya standartlarında hizmet sunuyor, her biri dünya markası olan kişisel bakım ürünlerini merkezimizde kullanıyoruz. Profesyonel gelin makyajı, saç şekillendirme merkezi, saç tasarım merkezi, bayan kuaför, nişan başı yapımı, ağda salonu ve daha pek çok ihtiyaca kaliteli çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR