• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tech Isı Sistemleri Mekanik

Adres :

Zeybek Mah. 1511. Sok. Atılım Sitesi 3. Blok No : 57 Kat : 1 Efeler Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Gülşen

E-Posta Adresi :

muratgulsen@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 767 64 25

Tesisat ve bakım hizmetlerinde faaliyet gösteren Tech Isı Sistemleri Mekanik birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız hizmet verdiği sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz tesisat hizmetlerini yıllardır deneyimli bir ekiple sizlere ulaştırmaktayız. Hizmet verdiğimiz sektörde ve ilimizde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Geniş yelpazede sunduğumuz hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Ticari kazancın ötesinde sizlere kaliteli hizmetler sunmanın gayreti içindeyiz.

Aydın tesisat ve bakım onarım hizmetlerinde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Kurulduğumuz ilk günden beri sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler ulaştırdık. En kaliteli malzemeleri usta işçilikle buluşturarak sizlerin istifadesine sunduk. Firma olarak tesisat kurulumu, petek temizliği, krom baca imalatı, kalorifer ve doğalgaz bakım hizmetleri ve kaçak su tespiti hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. Güvenilir bir firma olarak müracaat edebileceğiniz bir adres olarak hizmetinizdeyiz.

Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış firmamız sizlerin memnuniyetini öncelemektedir. Bu kapsamda bizlere ulaşmanız için aradaki mali engelleri kaldırarak bütçenize uygun fiyatlar sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde eksiksiz ve güvenceli bir şekilde tamamlıyoruz. Uzun vadede memnuniyetle kullanabileceğiniz hizmetlerimizden istifade etmek için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır. Firmamız her daim kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Tesisat döşeme, bakım ve onarım işlerinde rekabet ettiğimiz sektörde hizmetlerimizin kalitesiyle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Firmamız her daim hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR