• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tedu Teknoloji

Adres :

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi G2 Blok No: 10 Ad/1064 İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaziye Üstüntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@teduteknoloji.com.tr

Whatsapp 1:

0 (549) 243 42 42

Whatsapp 2:

0 (538) 649 57 28

Teknoloji bizlerin hayatına giren ve büyük kolaylıklar yanında birçok artıyı da beraberinde getiren önemli buluşlardır. Bu teknolojiler her alanda gelişme gösterse de sağlık ve tedavi sürecinde gerekli olan tıbbi cihaz ve ekipmanlar üzerinde gelişme göstermesi çok daha büyük bir öneme sahiptir. Biyolojik varlıklar olarak biz insanların daha kaliteli ve başarı yüzdesi yüksek olan tedaviler alarak iyileşme göstermemiz önemlidir. İşte bizler Tedu Teknoloji olarak sizlere bu ürünlerin temini, oluşan arızların giderilmesi gibi önemli konularda sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Tedu Teknoloji olarak İstanbul ilinin Esenler semtinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri sağlamaktayız. Kurumuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, teknolojik, güvenilir, önemli, modern hizmetler neticesindeİstanbul bilgisayar bilişimalanında halkımız tarafından tercih edilen seçkin ve modern bir kuru yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetler vermek adına sizlere gerekli destekleri sağlamaktayız. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

İşletmemizde sağlık kurumlarında gerekli olan tıbbi cihazların temini, olası arızalarında bakım ve onarım işlemi ve buna benzer ihtiyaçların giderilmesinde sizlere gerekli olan hizmetleri en kaliteli ve modern şekilde ulaştırmaktayız. Profesyonel hizmet veren çalışan kadromuz ve uzun yıllardır kazanmış olduğumuz sektördeki tecrübe ve hizmet ağımız ile sizlere gerekli olan hizmetleri en kaliteli şekilde aktarmaktayız. Tedu Teknoloji olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR