• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tek Oto Elektrik

Adres :

Yeni Sanayi Zuhal Caddesi 16. Sokak No: 10 Kocasinan / Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Türkaslan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 801 74 88

Araçlar bizlerin yaşantısını kolaylaştıran önemli teknolojik gelişmelerin başında yer almaktadır. Bu vasıtaların konforlu ve gerekli donanımlar içermesinde ise elektriksel aksamlar büyük bir öneme sahiptir. Ancak belirli bir kullanım süreci sonrası arızalar meydana gelebilmekte ve sorunlar ortaya çıkabilmektedir. İşte bizler Tek Oto Elektrik olarak sizlerin yaşamış olduğu bu sorunlara çözüm bulmak ve tekrar aktif bir şekilde kullanılır hale getirmek için gerekli olan desteği ve hizmeti sunmaktayız. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, modern hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Tek Oto Elektrik olarak Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel oto elektrik hizmetlerini vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz hizmet sürecinde kaliteli, güvenilir, hızlı, etkili, çözüm odaklı, uygun fiyatlar içeren ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım odaklı hizmetler neticesinde Kayseri oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve profesyonel bir oto elektrik hizmeti sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kaliteye sahip oto elektrik hizmetinin sizlere ulaştırılması adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletme olarak hizmetlerimiz kapsamında araç merkezi kilit tamiri ve değişimi, far ayarlama hizmetleri, marş değişimi ve bakımı, akü şarj ve değişimi, akü alarm bakımı ve onarımı, xenon far takma ve değiştirme işlemi, arıza tespit işlemleri ve ses-müzik sistemi montajı konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih ederek kaliteli hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR