• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tek Zirve Ambalaj

Adres :

Saraylar Mah. 464 Sok. Şerbetçioğlu İş Hanı Daire 146 Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Köksal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 077 88 98

Tek Zirve Ambalaj firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Denizli ambalaj sektöründe hizmet veren firmamız Tek Zirve Ambalaj sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız birçok farklı türde farklı ürünü sizlere sunmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu tüm hizmetler sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda sizler için hazırlanmaktadır. Birçok farklı sektörde hizmet veren firmaların ihtiyaç duyduğu ürünleri sizlere sunan firmamız sunduğu bu ürünleri insan sağlığını en uygun şekilde üretip hijyen kurallarına katı bir şekilde uyarak sizlere sunmaktadır.

Firma olarak sizlere çok geniş bir hizmet portföyü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; toptan karton bardak satışı, toptan plastik tabak satışı, toptan poşet satışı, toptan çöp poşeti satışı, plastik çatal kaşık satışı ve ambalaj malzemeleri satışı gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı insan sağlığına uygun ve güvenli ürünlerdir. Sizlere ürünlerinizi hazırlayan çalışanlarımız da alanlarında deneyimli ve profesyonel kişilerdir ve hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple de sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR