• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekbey Otomotiv

Adres :

Horozluhan Mah Zafer Sanayi Sitesi Ay Işığpı Sok No 6 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Varoğlu

E-Posta Adresi :

-

Otomotiv sektörü sürekli gelişerek ve kendini yenileyerek ilerlemektedir. Bu devinimsel hareket otomotiv tamir sektörünü de pek tabii olumlu etkilemiştir. İç İçe bulunan bu iki sektör ne kadar yenilik olursa o kadar gelişim sürecini benimsemiştir. Yeni çıkan bir otomobile eklenen yeni bir opsiyon veya özellik otomotiv servisinin de o yeniliği çok çabuk şekilde öğrenmesini gerektirmektedir.

Firmamız otomobil tamir servisi olarak sektörde her yeni çıkan gelişmeyi takip etmekte ve detaylı bir şekilde incelemektedir. Yüksek teknolojik gelişmelerden haberdar olmak, yurtdışı bağlantıları ile dünyada olup biten otomotiv havadislerini toplamak firmamızın vizyoner kişiliğini oluşturmuştur ve ufkunu açmıştır. Müşterilerimizin tamirhanemizden mutlu ve memnun şekilde ayrılmasını, bize gücenmesini, bir sonraki arıza durumunda tercihinin biz olmasını sağlayabilmek adına durmaksızın çalışmamız da misyonumuzun bir parçasıdır.

Firmamızın ismi Konya Selçuklu Oto Tamir Bakım Servisi denildiğinde listenin en ön sıralarında yer almaktadır. Bu gururu hak etmek için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz. Deneyimli usta kadromuz motorun sesinden arabaya tek bakışlarından aracın sıkıntısını anlayabilecek kadar profesyonel bir seviyededirler.

Başlıca hizmetlerimiz arasında oto servisi, tamirhane, profesyonel usta temini, özel teknik servis, otomobil yedek parça temini, otomobil yedek parça satışı, otomobil çıkma parça, kaporta servisi, boya servisi ve otomatik şanzıman tamiri olarak sayılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi her zaman atölyemize bekliyoruz. Sağlıklı günler ve keyifli sürüşler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR