• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekin Elektrik Tesisat

Adres :

Atayurt Silifke Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Tekin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 210 89 67

Tekin Elektrik Tesisat, birmilyonnokta.com üyesi olarak Silifke üzerinde hizmet veriyor. Firmamız Mersin tesisat ve bakım onarım sektörünün önemli isimlerinden biridir. Bu sektörde ihtiyacınız olan hizmetler için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Maddi ve manevi zarara uğramamak, güvenilir ve doğru hizmet almak için firmamız her zaman tercihiniz olmalı.

Elektrik tesisatı her yapı için önemlidir. Yapıların güvenli ve verimli bir şekilde kullanılması için tesisat sisteminin kusursuz olması gerekir. Eğer tesisat sisteminde bir arıza varsa yapılar güvenli bir şekilde kullanılamaz. Elektrik tesisatı üzerine hizmet veren firmamız bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde çalışmaktadır. Firmamız tam donanımlı olmakla birlikte geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirir. Bizler elektrik tesisatının kurulumunu yapmaktayız. Aynı zamanda tesisat üzerine tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Firma olarak ev, işyeri, okul, hastane, bahçe gibi farklı alanlarda pek çok çalışma yapıyoruz. Tesisat kurulumu, tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapan firmamız her zaman müşteri istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz. Farklı özelliklerde pek çok ürünün bulunduğu firmamızda her bütçeye uygun ürün satışı yapılmaktadır. Dinamo, tesisat, abone ve tadilat üzerine geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı her zaman müşteri odaklı ilerletiyoruz. Doğru ve güvenilir çalışmalarımız aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Maddi ve manevi zarara uğramamak, profesyonel elektrik hizmeti almak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR