• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teknik Oto Servis Akçakale

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi Orta Blok No 1 Akçakale /şanlıurfa Şanlıurfa » Akçakale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Denli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 422 07 87

Whatsapp 2:

0 (543) 422 07 87

Günümüzde çok sık olarak araçları kullanmaktayız. Bu kullanım sonrası araçlarımızın bazı parçalarında arızalar meydana gelmekte ve onarılması gerekmektedir. Bu araç onarım işlemlerinin kaliteli, alanında tecrübeli ve uygun fiyatlı hizmet veren kurumlar tarafından sağlanmalıdır. Teknik Oto Servis Akçakale olarak bizler sizlere bu hizmetleri sunmaktayız.

Teknik Oto Servis Akçakale Şanlıurfa ilinin Akçakale ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Şanlıurfa oto servis ve tamirhane sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere motor arızaları onarım ve rutin bakım işlemleri, kaporta işlemleri, şanzıman işlemleri gibi araçlarınızın mekanik onarım işlemleri konusunda yardımcı olmaktayız. Bu verdiğimiz işlemlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Hizmetlerimizde kaliteli malzemeler ve son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de araçlarının rutin bakım işleler varsa ya da araçlarınızda meydana gelen arızların giderilmesi gerekiyor ve kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Teknik Oto Servis Akçakale iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teknik Oto Servis Akçakale olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR