• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tema Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No: 7 Kat : 4 Dükkan : 37 Emirağa Avm İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Kara - Murat Kutay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tenzilepalabiyik6@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 946 01 88

Whatsapp 2:

0 (507) 920 59 93

Firmamız Tema Su Arıtma Sistemleri İstanbul tesisat ve onarım sektöründe yıllardır hizmet veren birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Günümüzde birçok kişi temiz içme suyunu genellikle hazır su satışı gerçekleştiren firmalardan temin etmektedir. Uzun vadeli bir su arıtma cihazı taktırmak kullanıcılara oldukça büyük avantajları da beraberinde getirmektedir.

Biz işletmemizde, tüm talep eden kişilerin sağlıklı ve lezzetli suya kolayca ulaşabilmesini sağlamak amacıyla hizmet sunuyoruz. Firmamız su arıtma sistemlerini hızlı bir şekilde kurarak kullanıma hazır hale getirmektedir. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunmak adına tüm çalışmalarımızda titiz ve itinalı süreçlere imza atmayı hedefliyoruz. Hızlı kurulum sürecinin sonunda maksimum verim almanızı sağlayacak arıtma cihazlarının satışını oldukça makul bir fiyata sunuyoruz.

Hizmet süreçlerinde her zaman kaliteli ve verimli bir faaliyet göstermeyi hedefleyen işletmemiz bu konudan hiçbir zaman ödün vermemektedir. Temiz çalışma alanı hedeflerimiz, itinalı ve detaylı monte işlemleri ve profesyonel işçilik doğrultusunda sizlere oldukça kaliteli ve sorunsuz bir süreç sunmayı vaat ediyoruz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz bu hizmetler hakkında daha detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalara imza atmaktadır. Bu doğrultuda her zaman verimli bir süreç ve üst düzeyde kaliteli cihaz kullanarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. Sizler de gerek işyerlerinizde, gerek evlerinizde ihtiyaç duyduğunuz arıtma cihazları için bizimle hemen iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR