• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Terapist Neşe Kaya

Adres :

Sırakapılar Mahallesi Saltak Caddesi Yeşil Apt. No: 50 Kat: 520100 Merkezefendi/denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşe Kaya

E-Posta Adresi :

nkayakarpuz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 443 83 93

Whatsapp 2:

0 (533) 443 83 93

Terapist Neşe Kaya olarak Denizli merkezde çalışmalarımıza devam ediyor, kişilerin yaşam standartlarının yükseltilmesi ve başarı basamaklarının yükseltilesine çalışıyoruz. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini müşterilerimizle paylaşıyor, bu alandaki eğitimlerimizin, deneyimlerimizin kişilerin kendi benlerinde var olan cevherleri ortaya çıkarmasını sağlıyoruz. Herkes hayatının farklı dönemlerinde kimi zaman kendi içinde kimi zamansa başkalarıyla problemler yaşar. Bunların üstesinden gelmek oldukça zor olsa da başarmak kişilerin hayatında köklü değişiklikleri oluşturabilir. Bu da hem yaşam kalitesinin hem de hayat standartlarının daha da arttırılmasını sağlar.

Denizli sağlık alanında uzun yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fakat aynı zamanda kendimizi geliştirmeye büyük öncelik veriyor, meydana gelen yenilikleri hem teorikte hem de pratikte çok yakından takip ediyoruz. Her yaş ve cinsiyet grubuna özel terapi seansları ayarlıyor, kişinin ruhsal ve psikolojik deneyimleri ışığında çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İlkokul çağındaki çocuklardan başlayarak evli olan kişilere kadar her yaştan kişiye ders veriyoruz.

Danışmanlık merkezimizde terapi danışmanlık hizmetleri, aile ve çocuk ergen danışmanlığı, bireysel psikoterapi danışmanlığı, çocuk ve ergen terapisti, aile ve çift terapisi, evlilik terapisi, oyun terapist danışmanlığı, oyun terapisti ve çok daha fazlasını en iyi biçimde yerine getiriyoruz. Hizmetlerimizi bu alanda eğitimli, deneyimli, sertifika sahibi eğitmenlerimizle yapıyor, kişiye veya ruba özel çalışmalarımızla bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor, farklı seçeneklerle herkesin kendine göre bir şeyler bulmasına öncelik veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR