• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Terzi Murtaza

Adres :

General Zeki Doğan Mahallesi Nato Yolu Cad. No: 20/a Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murtaza Tolu

E-Posta Adresi :

mtolu@life.at

Whatsapp 1:

0 (532) 779 51 45

Ankara’da çalışmalarını sürdüren işletmemiz Terzi Murtaza birmilyonnokta.com üyesidir. Ankara terzi hizmeti veren işletmeler arasında öne çıkan işletmemiz Mamak’ta çalışma hayatına devam etmektedir. Faaliyetlerini kalite, hız ve müşteri memnuniyeti üzerine inşa eden işletmemiz bu dinamikler doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Geleneksel ve değerli mesleklerden biri olan terziliği en iyi şekilde temsil edebilmek için her zaman kaliteli çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz.

Sizlere terzilik hizmeti sunduğumuz işletmemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türden işlemi sunuyoruz. Başta özel dikim elbise hizmetleri olmak üzere; fermuar tamiri, paça kısaltma, kaban tamiratı gibi aklınıza gelebilecek pek çok hizmeti sunuyoruz. Mamak’ta bulunan küçük işletmemizde hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için olan çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Terzi Murtaza ailesi olarak büyüklerimizden bizlere geçmiş olan bu mesleği yaşatmak işletmemiz için oldukça değerlidir. Bulunduğumuz meslek grubunun en iyi hizmet veren işletmelerinden biri haline gelmek için bir terziden almak istediğiniz tüm hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Sizler de tüm terzi ihtiyaçlarınızı güvenle işletmemizden karşılayabilirsiniz.

Sizlere kaliteli ve uzun vadede dayanıklı hizmetler sunabilmek için hizmet kalitemizi her zaman geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedefleyen işlemlerimizde her zaman sizlere doğru şekilde hizmet sunabilmek için kaliteden ödün vermeyen çalışmalar sürdürüyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek tüm terzi ihtiyaçları için Mamak’ta bulunan terzimizden hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için sizleri işletmemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR