• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tesbih Mezatı

Adres :

Karasoku Mah. Büyüksaat Tesbihciler Çarşısı No: 8 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mikail Aslan

E-Posta Adresi :

erten0185@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 583 95 47

Tesbih Mezatı, birmilyonnokta.com üyesi olarak Adana takı ve aksesuar sektöründe hizmet vermektedir. Erkek aksesuar çeşitleri arasında en çok tercih edilen tesbihler farklı tasarımlarda üretiliyor. Tesbih çeşitlerinin tasarımında farklılıklar olduğu gibi üretiminde de farklılıklar oluyor. Tesbihler farklı renk ve desenlerde üretiliyor. Aynı zamanda tesbih üretiminde farklı taşlar kullanılıyor.

Tesbihler maddi ve manevi anlamda değerli aksesuarlardır. Erkekler için özel olarak tasarlanan tesbih modelleri arasında kadınlar için de tasarlanmış tesbihler bulunmaktadır. Seyhan üzerinde bulunan tesbih atölyemizde farklı tasarımlarda tesbih üretimi yapıyoruz. Ürettiğimiz tesbihleri uygun fiyat aralığında satışa sunuyoruz. Tesbih üretiminde birçok farklı model çeşidimiz bulunsa da bizler kendimizi geliştirmeye ve farklı tesbih tasarımları yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamızda kişiye özel tesbih üretimi yapılıyor. Tesbih tasarımında kişiselleştirme yapabiliyoruz. Aynı zamanda sipariş üzerine tesbih üretimi yapabiliyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sektörde ön plana çıkan firmamızda her zaman en iyi çalışmaları sunmaya özen gösteriyoruz. Kendimizi geliştirerek daha iyi tasarımlarla ve üretimle hizmet vermeye gayret ediyoruz. Kaliteli, şık, modern tesbih modellerimiz doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunuluyor. Sizler de ailenize ya da arkadaşlarınıza tesbih almak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Farklı tesbih modellerimiz arasında uygun tesbih modelini kolaylıkla bulabilir ve güvenle alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR