• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

The Beauty House

Adres :

Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü 1. Cadde ( Doktorlar Caddesi ) Yalçın Kılıçoğlu Plaza No: 13 Kat: 7 Daire : 74 ( Garanti Bankası Üstündeyiz ) Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Yangöz

E-Posta Adresi :

damlayangoz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 918 55 88

Kadınlar kaç yaşında olursa olsun, her zaman genç ve güzel görünmek isterler. Bir noktadan sonra bu istek, özgüvenimizi belirleyen ve sosyal ilişkilerimizde söz sahibi olan bir faktör konumuna gelmektedir. Fakat her güzellik işlemini evde yapmak pek de mümkün değildir. Gerektiği zaman farklı işlemleri kolaylıkla uygulayabilen bir işletme sayesinde rahatlıkla çözüm bulabilirsiniz. Biz The Beauty House ailesi olarak, sizlerin ihtiyaç duyduğu birçok farklı alanda çözümler sunmaktayız.

Eskişehir Tepebaşı’nda bulunan işletmemizde, aklınıza gelebilecek her tür güzellik işlemini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel cilt bakımından ipek kirpik uygulamasına, kaş tasarımdan kırışıklık giderme tedavisine değin birçok farklı alanda hizmetler sunuyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile bu işlemleri en kaliteli ve nitelikli biçimde yerine getiriyoruz.

Eskişehir güzellik merkezi sektöründe, alanında her zaman farklı hizmetler vererek öne çıkıyoruz. Tek bir hizmete yönelmek yerine çok çeşitli hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin tepeden tırnağa ihtiyaç duydukları pek çok hizmeti, hizmet portföyümüze eklemeye devam ediyoruz.

İşletmemizde en değer verdiğimiz konu, müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetten memnun kalmasıdır. Bu memnuniyet duygusunun oluşması konusunda son derece hassasiyet gösteriyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımız ile istekleriniz doğrultusunda hizmetler sunarak, alacağınız hizmeti maksimum seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

Sizler de aklınıza gelecek her türlü güzellik hizmetini; profesyonel, güvenilir, nitelikli ve kaliteli hizmet sunan bir işletmeden almak isterseniz, Tepebaşı’ndaki merkezimize sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR