• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

The Best Pizza ve Aparatif

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Ünalözgödek Bulvarı No: 9/b-c Efeler Aydın Alp Konuk Sitesi A Blok Altı Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saniye Yarımca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 128 40 20

Fast food sektöründe hizmet vermekte olan The Best Pizza Aparatif adlı firmamız, Aydın ilinde hizmetlerini sürdüren bir firma olup, birmilyonnokta.com üyesidir. İtalyan mutfağından tüm dünyaya yayılan, lezzeti ile herkesi mest eden pizzayı, en leziz haliyle sizlere sunuyoruz. Bu sektörde yıllardır hizmet veren bir firma olarak, pizzanın en güzel ve en doyurucu halini sizlere sunarak hizmetlerimizi sağlıyoruz.

Skalası oldukça geniş pizza alternatiflerimiz ile hizmet vermekteyiz. Herkesin damak tadına hitap edecek lezzetler mevcuttur. Alanında profesyonel, işinin ehli, tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla, sizleri işletmemizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Hem görüntüsü ile iştah açıcı, hem lezzeti ile mest eden, hem de hamuru itibarıyla doyurucu bir pizza için, gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Müessesemizin hijyen standartlarına dikkat ediyor, düzenli periyotlar ile temizliğini sağlıyoruz. Siparişinizi mutfaktan, size servis edilinceye dek koruyor, hijyen zincirine özen gösteriyoruz. Mutfağımıza kaliteli, yerli ve taptaze ürünler alıyoruz. Pizzalarımızın tadının leziz olması, mutfağımıza aldığımız ürünlerin taze olması ile ilişkilidir.

Aydın fast food sektöründe olan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak, korumak, tüm talep ve beklentileri karşılamak için titizlikle hizmet sağlamaktadır. Alanında profesyonel, tecrübeli, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, samimi ve sıcak ortamımız, skalası geniş pizza çeşitlerimiz ve uygun fiyatlarımız için bizleri tercih edebilirsiniz. Alo paket servisimiz de mevcuttur. Sipariş oluşturmak ya da bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR