• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tik Mustafanın Yeri

Adres :

Fevzipaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Sokak Ara 1 No: 6 Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa İncedayı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 942 40 10

Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde hizmet veren Tik Mustafanın Yeri, birmilyonnokta.com üyesidir. Ayvalık, Balıkesir Şehri’nin en batısında yer alan Türkiye’de turizmin en önemli merkezlerinden biridir. Bu nedenle yeme içme sektöründe çok zengin, çeşitli menüler sunan bir restoran yelpazesine sahip belde durumundadır. Kış mevsiminde bile kalabalık bir nüfusa sahip olan belde, yaz mevsiminde yerli ve yabancı ziyaretçi turist akımıyla daha da kalabalık hale gelmektedir.

Balıkesir yeme içme sektöründe Türkiye’de ileride olan şehirlerden biridir. Biz de, bu anlayışla ve sahip olduğumuz bilgi, beceri ve tecrübe ile Ayvalık İlçesi’nde on beş kişilik ekibimizle birlikte restoran sektöründe müşteri kitlemize hizmet veriyoruz. İşletmemizde, rakiplerimizden farklı olarak çok zengin meze ve salata yelpazesi sunuyoruz. Her gün taze ve yöresel ürünlerle hazırlanan menülerimiz çok çeşitlilik göstermektedir.

Kaliteli ve sağlıklı yiyecekler üretilen restoranımızda yerli ve yabancı ziyaretçilere görsel ve leziz tatları sunmaktayız. Güler yüzlü, her biri işinde uzman usta ellerin hazırladığı menülerde bölgedeki deniz mahsülleri ile yörede yetişmiş yayla hayvanlarının etinden ve sütünden hazırlanmış nefis tatları sizlerle buluşturuyoruz. Verdiğimiz hizmetle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyor hem de yabancı ziyaretçilere ülkemizin güzel yemeklerini tanıtma fırsatını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Biz, yaptığımız işi çok severek ve büyük bir titizlikle yapıyoruz. Yeme içme sektöründeki yenilikleri takip ederek ve hijyen kurallarına uyarak uygun yiyecekler hazırlıyoruz. Mutlu bir işletme, güzel yemekler sunar anlayışını benimseyerek müşteri kitlemizin konforlu rahat bir ortamda güzel yemekler yemesi için çaba sarf ediyoruz. Gelecekte de hedefimiz; yemek sektöründe öncü ve örnek işletmelerden biri olmak, ülkemiz için Türk lezzetlerini tanıtan bir elçi konumunda olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR