• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tıkıntı Pizza Düzce

Adres :

Karahacımusa Mah. Ruhi Kurnaz Cad. No: 49/a ( Starbucks Bulvarı Fen Lisesi Karşısı ) Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Kılıç - Emre Kılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 695 81 81

Birmilyonnokta.com ailesinin yeni üyesinin ismi Tıkıntı Pizza Düzce. Enfes tatları ile yiyenleri büyüleyen usta ellere sahip şefler bu firmada. Sizler hala firmamız ile tanışmadınız mı? Bu çok büyük bir eksiklik. Görüp görebileceğiniz en iyi pizzayı pişiren ve muhteşem sunumları ile ayağınıza getiren firmamız, en kaliteli hizmeti sunabilmek adına canla başla çalışmaktadır. Pizzanın her şeklini sizlere menü olarak hazırlayan firmamız, kendini sürekli olarak ta yenilemektedir.

Düzce fast food, son derece temiz mekânı ile müşterilerini özel bir ağırlamaya tabi tutmaktadır. Sağlık şartlarına en uygun şekilde hizmet veren firmamız, yedi yirmi dört salon temizliği yapmaktadır. Tüm çalışanlarının giyimine ve kişisel bakımına büyük önem vermekte olan firmamız, mutfağa giren herkesin muhakkak galoş, tulum, saç bandajı, eldiven ve maske kullanmasını sağlıyor, hatta zorunlu kılıyor. Enfes tatları ayağınıza getiren usta şeflerimiz son derece titiz ve hassas çalışmaktadırlar.

Pizzanın kıymalı olanından tutun ton balıklı olanına kadar her şeklini en güzel şekilde yapan firmamız, bunların yanı sıra pide de yapmaktadır. Alternatifleri bitmeyen ve son derece geniş çaplı hizmet veren firmamız, ayrıca her bütçeye de çok uygundur. Başka yerlerde bir kişinin yemek yemeğe ödediği ücret ile firmamız iki kişiye pizza yeme imkânı sağlamaktadır. Hem hesaplı, hem kaliteli, hem güvenilir olan firmamızı arayarak evinize pizza siparişi verebileceğiniz gibi, mekânımıza da gelerek pizza yiyebilirsiniz. Pizzayı anında elinize alıp yemek istiyorsanız hemen arayın ve siparişinizi gecikmeden verin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR