• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tiny Baby Spa

Adres :

Yenişehir Mahallesi Arda Sokak No: 30/a Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Duran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 280 10 41

Tiny Baby Spa birmilyonnokta.com üyesi olarak Kocaeli İzmit’te faaliyetlerine devam etmektedir. Bebekler bütün ebeveynlerin en değerli varlıklarıdır ve bebeklerin konforu aynı zamanda anne ve babaların da konforudur. Bebekler ilk doğdukları andan itibaren aileleri zorlu bir süreç bekler ve bu aşamada yapılan her uygulama bebeklerin kas ve zihinsel becerilerini etkiler. Bu yüzden doğru zamanda, doğru aktivitelerle onların hem eğlenmeleri hem öğrenmeleri hem de dinlenmeleri gerekir.

Geçmişten günümüze bebeklere doğumdan itibaren yapılan birçok uygulama vardır ve bunlar arasında özellikle bilimsel olarak geçerliliğini kanıtlamışlar onların gelimlerine çok daha fazla katkı sağlamakta, onların rahatlamalarına destek vermektedir. Bunun içinse uygun şartların oluşturulması, her şeyden önce güvende olacakları alanların meydana getirilmeleri gerekmektedir. Kocaeli eğlence sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler anne babalar için tam de bu güvenilir alanı inşa etmiş bulunuyoruz.

Tamamen özel tasarlanmış, bebeklerin can güvenliği, eğlenmesi, dinlenmesi ve öğrenmesi adına bütün olanaklara yer verilmiş bir merkezde hizmet veriyoruz. En modern donanımlara sahip olan merkezimizde bebeklerinize dair geniş bir aktivite olanağı vardır. Kolik bebekler için masaj olanağı bulunmakta, suda doyasıya eğlenmeleri ve rahatlamaları sağlanmaktadır. Her biri alanında eğitimli, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek ekibimizle bebekleriniz doyasıya eğlenmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana bebek spa merkezi, kolik bebek masaj merkezi, bebek yüzme merkezi, bebek aktivite merkezi olarak çalışmalarımız sürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR