• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tms Koltuk Yıkama

Adres :

- Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Bey

E-Posta Adresi :

szgntarik55@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 769 71 17

Whatsapp 2:

0 (530) 451 84 55

Koltuklar yaşam alanlarının vazgeçilmez mobilyalarının başında gelir. Konforu, estetiği, rahatlığı ile öne çıkan koltuklar günümüzde çeşitlerinin, modellerinin çoğalması, tasarımlarının zenginleşmesiyle kullanım alanlarını çok daha genişletmişlerdir. Fakat koltuklar aynı zamanda bulundukları yerlerde en fazla kirlenen, lekelenen eşyalarında da başında gelirler. Yapıları gereği de koltuk temizliğini evlerinizde kendi imkanlarınızla yapabilmeniz mümkün değildir. Yapacağınız en ufak bir hata, dikkatsizlik koltuklarınızı kullanılamaz hale dahi getirebilir. Bu yüzden koltuk temizliğinde işi şansa bırakmamalı, profesyonel bir ekipten destek almalısınız. Samsun Çarşamba’da faaliyet gösteren Tms Koltuk Yıkama firmamız ile bizler uzun yıllardır bölgemizde hizmet veriyor, güvenli çözümler geliştiriyoruz.

Samsun temizlik sektörünün öncü firmalarından birisi olarak çalışmalarımızı adreslerinize gelerek yapıyoruz. Randevu saatimize azami dikkat ederek hem sizin hem de kendimizin zamanını en iyi şekilde kullanıyoruz. Koltuk yıkama hizmetimiz sırasında dünya standartlarında makinalar kullanıyor, tüm dünyanın rağbet ettiği koltuk yıkama makineleriyle çalışmalarımızı yapıyoruz. Her biri alanında tecrübe sahibi, deneyimli, özverili bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle birlikte belirlediğimiz saatte adreslerinize gerek hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz.

Tms Koltuk Yıkama olarak temizlik uygulamalarımızda tamamen özel, insan ve çevre sağlığına uyumlu bitkisel şampuanlar kullanıyoruz. Ürünlerimiz hem koltuklarınızı ilk günü gibi tertemiz etmekte, bütün kirlerinden arındırmakta hem de derinlere işlemiz zararlı bakterilerin yok edilmesini sağlamaktadır. Üstelik hizmetlerimiz arasında yatak ve sandalye yıkama da vardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR