• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tokat Yaprağı

Adres :

- Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyda Doğanay

E-Posta Adresi :

doganayseyda60@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 412 17 61

Tokat yaprağı olarak bilinen ama Tokat genelinin % 90 yaprak üretiminin Erbaa’ da olması dikkatlerden kaçmamaktadır. Yaprak sezonu geldiğinde yüzlerce ailenin günlerce gayretleri ve çabaları ile üretilen Erbaa Yaprağı’ nın ünü artık Türkiye genelinin dışına çıkmıştır.

Firmamız Tokat/ Merkez’ de olmakla birlikte sizlere en hakiki ve en kaliteli ürünleri sunmaktan büyük gurur duymaktayız. El emeği, göz nuru hazırladığımız salamura yapraklar sizlerin beğenisine sunulmuştur. Alışveriş sektöründe var olduğumuz günden itibaren müşterilerimize en hijyenik koşullarda en temiz ürünleri hazırlıyoruz.

Türkiye’ nin her yerinden sipariş verebileceğiniz ürünlerimiz; tedarik aşamasından, paketlemeye, nakliye ve kapınıza teslim aşamasına kadar çok titiz bir çalışma yaparak afiyetle tüketmeniz için gayret sarf etmekteyiz. Siz değerli tüketicilerimize 1. Sınıf ürün ulaştırmak için her zaman özveri ile çalışarak güvenilir ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Firmamız, siz değerli tüketicilerimizin ev ve iş yerlerindeki rahatlarını bozmadan online olarak alışveriş yapmalarına olanak sağlayan bir hizmet sunmaktadır. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Toplumun tüm bireylerini düşünerek içerik ve ürünler geliştiriyoruz.

Türkiye’ nin her yerine ulaşılabilir olmak tek amacımızdır. Yaprak sektöründeki saygın kuruluşlar arasında yerini almak ve farklılık yaratmak esasıyla faaliyetimizi yürütüyoruz. Yetişmiş insan kaynağımız ile modern teknolojiyi birleştirerek müşterilerimizle aramızdaki mesafeyi azaltıyoruz.

Ürünlerimizi merak edecek olursanız bizlerden bilgi almak için 05464121761 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR