• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tolerans Osgb

Adres :

Yeni Mah. 8045 Sok. No: 35/c İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sercan Şavur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 813 43 77

İzmir eğitim sektöründe bulunan Tolerans Osgb adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin de bir üyesidir. Firmamız içinde bulunduğu sektörde kendini her geçen gün geliştirmek için çalışmakta, adını duyurmak sizlere daha iyi hizmet vermek için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Şirketlerinize işyerimi hekimi ve iş güvenliği uzmanı sağlayan bir şirket olarak işimizin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Hem siz işverenler için hem de bünyenizde çalışan elemanlarınız için iş güvenliği çok önemli bir husustur. İş yerlerimizde alacağımız ufak önlemler ile işimizin ve firmamızın itibarını koruduğumuz gibi çalışanlarımızın hayatını da korumuş oluruz. Firmamız tarafından size verilecek hizmetler arasında işçilerin sağlık gözetimi, çalışma ortamının gözetimi, eğitim, danışmanlık, bilgilendirme, ilk yardım ve acil müdahale eğitimi vardır. Tüm bu hizmetler eğitimli çalışanlarımız ve disiplinli firmamız tarafından son derece kalite ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Şirketinizin içinde bulunduğu sektörde yükselmesinin önünü açmak için tüm dikkat etmeniz gereken incelikleri bize emanet edebilir, hem müşterilerinizin hem çalışanlarınızın güvenini kazanabilirsiniz. Çalışanlarınızın ve sizin ihtimaller üzerine bilgilendirilmeleri, gerekli konularda tarafımızdan danışmanlık alabilmeleri ve ilk yardım eğitimi görmeleri sizi gelecekteki olumsuz olaylarda büyük bir zarardan koruyacaktır. Müşterileriniz ve çalışanlarınız size, siz de bize emanetsiniz. Sizin memnuniyetinizi ve şirketinizin güvenliğini karşılamak bizim işimiz.

Sektöre katılabilmek için gerekli tüm belgelerimizi tamamladığımız andan beri kendimizin üstüne koyarak ilerliyoruz. Sizinle çalışmayı da sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR