• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tolga Metal Hurdacılık

Adres :

Taşyaka Mahallesi Sanayi Sitesi 252 Sokak No: 4 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Biçer

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 663 36 45

Hurda sektöründe hizmet veren Tolga Metal Hurdacılık birmilyonnokta.com üyesidir. Hurda alım ve satım işlerinde yılların deneyimine sahip bir firma olarak müşterilerimize profesyonel hizmetler vermekteyiz. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Hurda işlemlerinde her türlü teknik donanıma ve personele sahip bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize her aşamada hizmet kalitemizi göstererek alım satım işlemlerini tamamlamaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesi ile sektörümüzde öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Muğla hurda sektöründe uzun yıllar hizmet vermenin tecrübe ve birikimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Alüminyum, bakır ve daha pek çok metal hurda alım ve satım işleri için sizlere en iyi alternatifi oluşturuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden beri müşterilerimizle kurduğumuz ticari ilişkileri kalite ve güven üzerine inşa ederek sektörde ilerledik. Bugün hizmet alanını genişletmiş bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Firma olarak önemsediğimiz ve misyon bildiğimiz kaliteli hizmeti her aşamada müşterilerimize hissettiriyoruz.

Firma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Hurda alım ve satım işlemlerinde müşterilerimizi karlı çıkaran bir alışveriş anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Rekabet ettiğimiz sektörde değerinde fiyatlarla müşterilerimizi mali yönden memnun etmekteyiz. Bir geri dönüşüm merkezi olarak verdiğimiz hizmetlerle hem müşterilerimizin hem de sektördeki çevre dostu geri dönüşüm projelerine katkı sunarak önemli bir görevi yerine getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR