• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Topal Kardeşler Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Topal

Kocaeli oto lastik ve jant hizmetleri konusunda en sık tercih edilen işletme olarak biz; kaliteyi, dürüstlüğü ve profesyonelliği ilke edinerek her geçen gün firmamızı daha iyi yerlere taşımak amacındayız. Bu doğrultuda müşterilerimize birinci kaliteden ürünlerin tedarikini yaparak her zaman bu standartları korumaya çalışmaktayız.

“Yolda kaldıysanız henüz Topal Kardeşler Oto Lastikle tanışmadınız demektir!” mottomuzla yola çıkarak yol yardımı konusunda da en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yaşadığımız çağın bir gerekliliği olan teknolojiyi hizmetlerimizin her aşamasında en uygun ve doğru şekilde kullanarak uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübeleri desteklemekte ve performans açısından en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin sürekliliğini sağlamak adına en yeni teknolojileri ve alanımızdaki son gelişmeleri takip ederek en güncel hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerini en kısa sürede karşılamaktayız.

Firma olarak iş sağlığı ve güvenliği kanunun bize getirmiş olduğu sorumlulukların farkında olmakla birlikte bu sorumluluklar çerçevesinde hem çalışanlarımızın çalışma ortamlarındaki güvenliği sağlarken hem de müşterilerimizin yüksek güvenliğini birincil hedef belirleyip bu doğrultuda yüksek tedbirli bir hizmet vermekteyiz.

Ticaret ahlakı gereği dürüst ve her zaman açık bir iletişim kurarak birlikte çalıştığımız işletmelerin ve bireylerin firmamızla uzun soluklu işler yapmasını sağlamaya çalışmaktayız. Hizmet kalitemizi durmaksızın artırmak ve önce ülke daha sonra dünya çapında aranan bir firma haline gelebilmek adına firmamızı donanımsal ve profesyonel açıdan geliştirecek yenilikleri bünyemize katmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR