• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Topçam Sigorta

Adres :

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Atatürk Cad. No: 48 D: 13-401 Çerkezköy/tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşenur Topçam

E-Posta Adresi :

topcamsigorta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 565 65 58

Whatsapp 2:

0 (546) 907 57 56

Whatsapp 3:

0 (544) 565 65 58

Whatsapp 4:

0 (546) 907 57 56

Whatsapp 5:

0 (544) 808 72 37

Sigorta finans sektöründe hizmet veren Topçam Sigorta birmilyonnokta.com üyesidir. Hayatta nelerle karşılaşacağımıza dair belirsizlikler bizleri geleceğe dair güvence oluşturmaya sevk etmektedir. Tam da bu amaçla hizmet veren sigortacılık geleceğe daha güvenli bakmanın yollarından biridir. Riskleri ortadan kaldıramayız, ancak önlem alabiliriz. Firma olarak risklere karşı sizi ve sizin için değerli olan şeyleri güvenceye almak için hizmet veriyoruz. Sizlere verdiğimiz sigortacılık hizmetleriyle yaşam kalitenizi düşüren risklere karşı sizleri koruyoruz.

Tekirdağ sigorta finans olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri kalite ve güvenden ödün vermeden faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizlerin istifadesine sunuyoruz. Müracaat ettikten sonra her aşamada titizlikle ilerleyerek sizlere sigorta hizmetleri veriyoruz. Sizlere; deprem sigortası, yol yardım sigortası, yabancı sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, konut sigortası, trafik sigortası ve daha başka sigortaları da istifadenize sunuyoruz. Sizlere özel kampanya ve indirimlerimizle her daim uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Sektörümüzde ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek sizlere nitelikli hizmetler sunuyoruz. Uzman bir ekiple sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Sigorta acentesi olarak sizlere 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Bugüne kadar tüm müşterilerimize eksiksiz ve memnun kalacakları hizmetleri sunarak emin adımlarla ilerledik. Her defasında daha da genişleyen müşterilerimizle de verdiğimiz hizmetlerin kalitesini ve neticesini görüyoruz. Bütçenize uygun fiyatlarla taçlandırdığımız nitelikli hizmetlerimizle sizlere ulaşmaya ve ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler