• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Toprak Veteriner Kliniği

Adres :

Gevhernesibe Mah. Hamidiye Sok. No: 7b Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tufan Çifçi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 308 43 61

Toprak Veteriner Kliniği çalışanları olarak bu kliniğin hizmet veren profesyonel çalışanları, istediğiniz hizmeti sizlere rahat ve hızlı bir şekilde sunmak adına birmilyonnokta.com üyesi olarak büyük emekler sarf ediyor. Mesela beslediğiniz hayvanın veya sokakta karşılaştığınız hayvanın bazen hal ve hareketleri o anki sağlık durumunu yansıtabilir. Yavaş yürümesi ya da halsiz bir şekilde durarak yemek yeme konusunda sorun yaşaması, günden güne zayıflaması gibi faktörler her zaman sorun belirten noktalar olmuştur.

Kayseri evcil hayvan sektöründe verdiğimiz bu hizmet sizlerin dostlarına en samimi hizmeti vermek adına güçlü bir duruşu sergiliyor. Şefkatli bir yaklaşım her zaman onlara yönelik sakinleştirici ve güven verici adımlar olarak karşımıza çıkmıştır. Bunun önemini bilmeyen firmalara bazen büyük sorunlar yaşayabiliyor ve istediğiniz verimi hiçbir şekilde maalesef alamıyorsunuz. Onun için bizden hizmet almanız her zaman büyük bir ayrıcalık sağlayacaktır.

Görünür bir hastalık da olamıyor bazen onların yaşadığı durumlar. Yani birden etkisini gösteren hastalıklar da olabiliyor. Onun için belli aşılar her zaman yapılmalı. Rutin bir sağlık kontrolü de yaptırmanız oldukça doğru bir seçenek olacaktır. Dolayısıyla bu gibi ufak tedbirler büyük ve güzel sonuçlar doğuracağı için şiddetle tavsiye ediyoruz ve sizleri merkezimize davet ediyoruz. İlk geldiğiniz andan itibaren en içten yaklaşımlarımızla sizleri memnun bırakacağımızı temin eder ve devamlı olarak bizden hizmet almanız adına sabırlı bekleyişimizi sürdürdüğümüzü belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR