• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Toptepe Panaroma Kır Lokantası

Adres :

Gölormanı Köyü Toptepe /düzce Aydın Pınar Yolu Üzerinde Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Sandıkçı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 746 42 14

Whatsapp 2:

0 (532) 013 92 48

Restaurantımız da önceliğimiz müşterilerimizi memnuniyetini kazanmaktır. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu bizim için son derece önemlidir. Sizlerin memnuniyetini kazanmayı amaç edinerek başarı ile ilerlediğimiz yolda her zaman daha iyi olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden hedeflerimize koşuyoruz. Sizlerin memnuniyeti, sunduğumuz kaliteli hizmet ile de bağlantılı ve bunun farkında olduğumuz için hep en iyi olmayı hedefliyoruz.

Karşılıklı güven ortamının oluşmasıyla birlikte hem işimizde başarılı oluyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını olması gerektiği gibi gideriyoruz. Alanında uzman personelimiz ile damağınıza lâyık tatları sunuyoruz. Tatlarından ödün vermeyen yemeklerimiz midenizi şenlendirecek, buna inancımız sonsuz. Rakip firmalar tarafından bile süreli konuşulan lezzetlerimiz dilden dile dolaşıyor. Sizlere eşsiz lezzetlerin tümünü bir arada sunarak sektörde adımızı duyurmayı başardık. Düzce restaurant sektörü olarak seçilmiş lezzetlerimiz, zengin menümüz, profesyonel kadromuz, hızlı servis anlayışımız, uygun fiyatlarımız ve sıcak atmosferimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kullandığımız malzemelerin tamamı organiktir ve direk üreticisinden temin edilmektedir. Bu sayeden kalite ve sağlığı bir arada bulundurup müşterilerimizin güvenini sonuna kadar kazanmaya çalışıyoruz.

Yiyeceklerimizin lezzeti kadar fiyatı da ilginizi çekecek türden, sizi her anlamda düşünmek bizim görevimiz. Ayrıca zaman zaman yaptığımız kampanyalarla fiyatlarımız daha da düşmekte. Elimizin lezzetine güveniyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetin arkasındayız. Kalitenin adresi uzağınızda değil, bizler her zaman buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR