• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Torun Organik Tarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres :

Gökçe Çakmak Mah. Merkez Pazar Yeri Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ethem Torun - Murat Torun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 735 57 94

Whatsapp 2:

0 (543) 477 55 91

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Torun Organik Tarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. isimli firmamız pek çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak büyük çoğunlukla Samsun hayvancılık sektöründe hizmet veren işletmemizin besi çiftliği bulunmaktadır. Kurban Bayramı için beslediğimiz büyükbaş hayvanlarımızı gelip çiftliğimizde görebilirsiniz.

Kurbanlık hayvanlarımızın satışını en uygun fiyat listesinden siz müşterilerimize sunuyoruz. Canlı kilo satışımız ve hisse yazımı yapmaktayız. Kurbanlıklarımızı kendi mezbahamızda özel olarak kesmekteyiz. Kimsenin kul hakkına girmek istemediğimiz için kurban konusunda son derece hakkaniyetli davranmaktayız.

Yazın son ayların toplanan kaliteli fındıkların alım ve satımını da yapmaktayız. Taze ve organik olan fındık her özelliğiyle kendini belli eder. Bizim gibi kaliteli ve güvenilir işletmelerden fındık alışverişi yapabilirsiniz. Bayatlamış fındıkların en büyük özelliği acımsı bir tada sahip olmalarıdır. Bu acımsı tadın en büyük nedeni yanlış muhafaza etmektir. Hava ile teması kesilip, nemden uzak alanda fındık muhafaza edilebilir. Eğer uygun şartlar sağlanırsa kaliteli bir fındık yaklaşık iki yıla kadar bozulmadan durabilir.

Kurbanlık ve fındık işlerinizde güvenilir ve kaliteli bir adres olan firmamızı gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebilirsiniz. Kurulduğu andan beri bütün müşterilerinden olumlu dönüş alan işletmemiz, kendi pek çok sektörde kalitesini ispatlamıştır. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR