• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tostcu Baba En Baba Tostu

Adres :

Adana Seyhan Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 956 30 79

Whatsapp 2:

0 (543) 956 30 79

Sabah atıştırmalıkları ya da ara öğün atıştırmalıkları olarak çok büyük bir lezzete sahip olan tostlar açlığınızı yatıştırmak için büyük katkı sağlamaktadır. Sokak lezzetleri arasında büyük ilgi görmekte ve halkımız tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Tostçu Baba En Baba Tostu işletmesi olarak sizlere bu hizmet getirmekteyiz.

Tostçu Baba En Baba Tostu Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Adana fast food sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere ekmek arası tost hizmeti vermekteyiz. Temiz, hijyenik koşullara dikkat ederek üretmekte ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca ev ve işyerlerine servis hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Üretim için kullandığımız malzemelerimiz kaliteli, doğal ve güvenilir üreticilerden temin edilmiştir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de sokak lezzetlerini seviyor ve günün belirli saatlerinde tüketme ihtiyacı duyuyorsanız Tostçu Baba En Baba Tostu olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Tostçu Baba En Baba Tostu iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar ve sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR