• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tosun Hafriyat

Adres :

- Denizli » Sarayköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Tosun ( Kumcu Hüseyin ) - Furkan Tosun

E-Posta Adresi :

furkantosun1998@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 391 06 31

Whatsapp 2:

0 (541) 856 27 25

Birmilyonnokta.com üyesi olan Tosun Hafriyat, profesyonel çalışmaların adresidir. Denizli hafriyat sektöründe hizmet veren ekibimiz bu alanda en iyi çalışmaları sunmaktadır. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz müşteri odaklı hafriyat çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Firma olarak hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetinin önemini biliyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini yüksek tutuyoruz.

Hafriyat sektöründe geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Yılların bilgi ve birikim sahibi ekibimiz yeterli donanıma sahiptir. Firma olarak aynı süre içerisinde farklı adreslerde farklı işlemler yapabiliyoruz. Bizler geniş araç yelpazesine sahibiz. Bu sayede her müşterimizin istek ve ihtiyacına doğru çözüm sunuyoruz. Hafriyat sektöründe araç kiralama hizmeti verdiğimiz gibi şoför kiralama hizmeti de veriyoruz. Araçlar şoförlü ya da şoförsüz olarak kiralanabiliyor. Araçlarla kazı çalışmaları yapılıyor. Hafriyat sektöründe kullanılan araçların düzenli olarak bakım ve onarımı yapılıyor. Bu sayede müşteriler herhangi bir işlem sırasında arıza veya başka bir sorunla karşılaşmıyor.

Sektörün önde gelen ismi olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Değerli müşterilerimiz için geniş kapsamlı hafriyat çalışmaları yapıyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Araçlar saatlik, günlük, haftalık ve aylık kiralanabiliyor. Araca ve aracın kiralama süresine göre fiyatlar değişiyor. Şoförlü araçlarla şoförsüz araçların fiyatları değişebiliyor. Sizler de güvenilir hafriyat hizmeti için firmamızla çalışabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR