• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tpd Garaj

Adres :

Nişanca Mah.otakçılar Cad.no: 17 Eyüp Sultan İstanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Bozkurt

E-Posta Adresi :

tpdgaraj@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 249 33 66

Whatsapp 2:

0 (546) 249 33 66

Günümüzde araç sayısı hızlıca artmaktadır. Artık her eve neredeyse iki araba denk gelmektedir. Bu tüketim hızıyla birlikte araçların bakıma olan ihtiyacı da aynı oranda artmıştır. Otomobil sahipleri isteklerine göre araçlarını renk, aksesuar vb. ürünlerle kişiselleştirmek istemektedirler. Bu ihtiyaca göre de sektör kendini her zaman geliştirmeye açık bulunmaktadır. İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe yaptığı uygulamalarla şirketimiz her zaman en başarılı uygulamaları yapmaktadır. Her araç sahibi araçlarına yapılan çalışmaların uygun fiyatlı ve mükemmel olmasını istemektedir. Şirketimiz olarak kullandığımız ürünlerin kaliteli olmasına dikkat ederek, müşterilerin araçlarına iyi bir şekilde uygulanmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya çalışmaktayız.

Sunduğumuz ideal hizmetin yanında uygun fiyatlarla da müşterilerimize oldukça yardımcı olmaktayız. Sizlerin konforunu ve göze hitabınızı düşünerek uzman ekibimizle birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz. Şirketimiz talep ettiğiniz şekilde aracınızı en kısa zamanda teslim etmeyi amaçlamaktadır. Hızlıca teslim, profesyonel ekip, kaliteli ürün kullanımı, güler yüzlü ve hoşgörülü personellerimizle birlikte müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmak için kendimizi devamlı geliştirmekteyiz.

Tecrübeli teknik kadro bulundurarak sizlere ideal hizmeti oluşturmak adına gelişen teknoloji ile birlikte düzenli olarak en son çıkan teknikleri araştırmakta ve uygulamaktayız. Değerli müşterilerimizin her daim tüm ihtiyaçlarını ve sorunlarını gidermede oldukça başarılı bir şirketiz. Sitemizde şirketimiz hakkında bilgi edinebilir ve yaptığımız uygulamaların fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Şirketimiz her daim kaliteli hizmet ile sizlerin hizmetinizde bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR