• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trend Kuaför ve Güzellik Salonu

Adres :

Ayyıldız Mahallesi 1624 Cadde Trendlife Rezidans No : 13b /17 Etimesgut Elvankent Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Özbek

E-Posta Adresi :

fatih-kral-06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 922 83 65

Trend Kuaför ve Güzellik Salonu olarak Ankara Etimesgut’ta hizmet vermekte olan salonumuz, yılların deneyimi ve profesyonelliğini müşterileriyle buluşturuyor. Huzurlu bir atmosferde, güvenli bir ortamda, teknolojik donanımı yüksek bir merkezde deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz marifetlerini müşterileriyle buluşturuyor. Ankara kuaför sektöründe müşterilerinin beklentilerini eksiksiz karşılayarak bölgenin lideri konumunda bulunuyor.

Kuaför salonumuzda önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uzman kadro, hijyenik ortam ve yenilikçi çözümlerdir. Müşterilerimizin her biri salonumuzda ayrıcalığa sahiptir. Onların talepleri ve istekleri tam olarak dikkate alınır ve uzmanlarımızın bilgi birikimi ve marifetleriyle benzersiz uygulamalarımız sunulur. Müşterilerimiz misafirlerimizdir. Bu yüzden rahat edebilmeleri için bütün imkanlar seferber edilerek evlerindeymişçesine ağırlanırlar.

Kalite, güzellik salonumuz için bir hedef değildir. Sürdürülebilir bir süreçtir. Bunun için çalışmalarımızdan taviz vermiyoruz. Bu da bizi bölgenin en çok tercih edilen güzellik salonu haline getirmiştir. Müşterilerimizin teveccühünü bir motivasyon olarak kabul ediyor, en iyi olduğumuz yerde en iyi kalmaya çalışıyoruz. Bütün uygulamalarımızda dünyanın seçkin markalarının en yeni ürünlerini kullanıyor, müşterilerimizi kaliteli kişisel bakım ürünleriyle tanıştırıyoruz.

Uzman kadromuz, dinamik yapısıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, en trend uygulamaları başarıyla sunmaktadır. İnsan sağlığına değer verilen salonumuzda hijyene büyük önem verilmekte, steril ekipmanlarla hizmetlerimiz sunulmaktadır.

Saç botoks uygulaması, sombre saç modelleri, dip boya uygulaması, manikür pedikür uygulaması, saç keratin bakımı, profesyonel makyaj uygulamaları ve daha onlarca hizmet salonumuzda başarıyla sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR