• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trend Temizlik Hizmetleri

Adres :

- Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

trendkoltuk0@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 482 03 86

Koltuk yıkama hizmetleri veren Trend Temizlik Hizmetleri birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere yıllardır en kaliteli koltuk yıkama hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunan firmamız emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Ticari kaygıdan uzak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermektedir. Firma olarak müşteri memnuniyetini prensip edinerek kurulduğumuz ilk günden beri sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Yılların deneyimine sahip uzman bir ekiple sizlere profesyonel temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Samsun temizlik sektöründe verdiğimiz hizmet kalitesiyle önemli bir boşluğu dolduran öncü firmalar arasında yer almaktayız. Yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en yenilikçi hizmetleri sunmayı başardık. Firma olarak her türlü teknik donanıma sahip bir şekilde koltuk yıkama işlemlerini sürdürmekteyiz. Bugün sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en iyi şekilde sunan bir adres olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firma olarak ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişleterek istikrarlı büyüme sağladık. Bugün ticari kazancın ötesinde bir anlayışla müşterilerimizin teveccühünü ve güvenini kazanmış bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlere ulaşmak adına aradaki mali engelleri kaldırarak nitelikli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlerin istifadesine sunmaktayız. Firmamız sizlerin desteği ile emin adımlarla ilerlemeye ve daha geniş kitlelere hizmetlerini ulaştırmaya devam etmektedir. En son teknolojiye sahip firmamız buharlı koltuk temizleme işlemleriyle hem sağlığınızı hem koltuklarınızı güvence altına almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR