• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trendy Mobilya

Adres :

Reşadiye Mah. Mehmet Ağa Sokak No : 21 Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Alkan - Samet Bav

E-Posta Adresi :

trendymobilyam@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 817 72 07

Whatsapp 2:

0 (555) 176 77 59

Günümüzün çizgisi, geleceğin felsefesi ile üretim üzerine yoğunlaşan Trendy Mobilya devamlı bir araştırmanın sonucunda orijinal tasarımlarımız ile sizlerle buluşuyoruz. Konfor ve teknolojisiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uygun tasarlayan firmamız farklı bir estetik sunar.

Estetik ve konforun en yalın halini, müşterilerimizle buluşturmak adına çok çaba sarf ediyoruz. Modern tarzda fonksiyonel ürünler üreten firmamız gün geçtikçe teknolojiden faydalanarak daha farklı ve orijinal ürünleri piyasaya sunmaktadır. Trendy Mobilya ürünleri başlı başına bir marka olması dolayısıyla müşterilerimiz bizleri yakından tanımaktadır.

Günlük yaşantımızın çoğu zamanı mobilyalarımızın içinde geçmektedir. Evde, işyerinde, restoranda ve benzeri yerler dahil olmak üzere birçok alanda mobilya seçiminin önem arz ettiğini rahatlığı, konforu, göze hitap etmesi ile seçim yapılmaktadır. Trendy Mobilya olarak bunların hepsini bir arada toplayarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Üretimden satışa kadar birlikte yol aldığımız deneyimli ve alanında uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet anlayışımızdaki kaliteyi göstermek istiyoruz. Bizlerle tanışmak isterseniz en yakın sürede şubemize siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

Üretim aşamasında kullanılan hammadde çevre bilincine sahip personellerimiz ile çevreye ve doğaya saygılı şekilde işler yürütülmektedir. Ürettiğimiz ürünlerin hepsinin sağlamlığı konusunda sizlere garanti verilmektedir. Aksi bir durumda telafiniz en uygun koşullar altında giderilmektedir. Kendinizi ve tarzınızı ifade edecek olan mobilya seçiminde sizleri dinleyerek ve anlayarak her türlü desteği sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR